Шелестова, АннаShelestova, Anna2018-06-152018-06-152017-03-282017-03-28Шелестова А. Настільна видавнича система Scribus: порівняльний аналіз фінкціональних можливостей для застосування у навчальному процесі ВНЗ / Анна Шелестова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 879. — С. 129–137.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41995Проведено порівняльний аналіз функціональних можливостей настільних видавничих систем для застосування у навчальному процесі ВНЗ. Запропоновано застосування вільної настільної видавничої системи Scribus як альтернативу спеціальному програмному забезпеченню, необхідному для отримання практичних навичок додрукарської підготовки документів студентами зі спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.Functionality comparative analysis of desktop publishing for using in university’s educational process is implemented. The using of free desktop publishing as an alternative to special software which need students by specialty “Information, library and archive activity” for giving practical skills of documents prepress is offered.129-137ukВНЗнастільна видавнича системадодрукарська підготовка документавільне програмне забезпеченняScribusінформаційнабібліотечна та архівна справаuniversitydesktop publishingdocument prepressfree softwareScribusinformationlibrary and archive activityНастільна видавнича система Scribus: порівняльний аналіз фінкціональних можливостей для застосування у навчальному процесі ВНЗDesktop publishing Scribus: functionality comparative analysis for using in university’s educational processArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Шелестова А., 20179004.915378.4Shelestova A. Desktop publishing Scribus: functionality comparative analysis for using in university’s educational process / Anna Shelestova // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Informatyzatsiia vyshchoho navchalnoho zakladu : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 879. — P. 129–137.