Масюк, А. С.Тарнавський, А. Б.Левицький, В. Є.Masyuk, A. S.Tarnavskyi, A. B.Levytskyi, V. E.2018-04-132018-04-132017-03-282017-03-28Масюк А. С. Морфологія і властивості поліпропіленових композитів з металовмісним полімер-силікатним наповнювачем / А. С. Масюк, А. Б. Тарнавський, В. Є. Левицький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Хімія, технологія речовин та їх застосування. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 868. — С. 400–405.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/40674На основі рентгеноструктурного аналізу встановлено вплив Ni-вмісного модифі- кованого полівініловим спиртом полімер-силікатного наповнювача на структуру (ступінь кристалічності, усереднений розмір кристалітів) розроблених термопластичних композитів на основі поліпропілену. Виявлено, що введення полімер-силікатного наповнювача сприяє зростанню фізико-механічних (поверхнева твердість, міцність під час розривання, модуль пружності, модуль високоеластичності) та теплофізичних (теплостійкість за Віка, коефіцієнт лінійного теплового розширення) властивостей поліпропіленових композитів.The effect of Ni-containing modified by polyvinyl alcohol polymer-silicate filler on the structure (degree of crystallinity, crystallite size average) of developed thermoplastic composites based on polypropylene based on X-ray diffraction analysis has been determined. The increased of physico-mechanical (surface hardness, strength at breaking, elastic modulus, high elasticity modulus) and thermo-physical (Vicat softening point, coefficient of linear thermal expansion) properties of polypropylene composites due to introduction of polymer-silicate filler has been established.400-405ukNi-вмісний полімер-силікатний наповнювачкомпозитполіпропіленполівініловий спиртNi-containing polymer-silicate fillercompositepolypropylenepolyvinyl alcoholМорфологія і властивості поліпропіленових композитів з металовмісним полімер-силікатним наповнювачемThe morphology and properties of polypropylene composites with metal-containing polymer-silicate fillerArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Масюк А. С., Тарнавський А. Б., Левицький В. Є., 20176678.742.3Masyuk A. S. The morphology and properties of polypropylene composites with metal-containing polymer-silicate filler / A. S. Masyuk, A. B. Tarnavskyi, V. E. Levytskyi, Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Khimiia, tekhnolohiia rechovyn ta yikh zastosuvannia. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 868. — P. 400–405.