Тревого, І.Задорожний, В.Trevoho, I.Zadorozhnyy, V.2023-06-082023-06-082021-02-162021-02-16Тревого І. Підготовка українських магістрів-геодезистів в Німеччині за програмою подвійних дипломів в умовах пандемії / І. Тревого, В. Задорожний // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2021. — Том 1(41). — С. 25–28.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/59216Розглянуто результати підготовки магістрів Львівської політехніки у Вищій школі Нойбранденбурґ (Німеччина) за програмою подвійних дипломів в умовах пандемії Сovid-19.The results of studying masters of Lviv Polytechnic at the Higher School of Neubrandenburg, Germany according to the program of double diplomas in the conditions of the existing coronavirus pandemic are considered.25-28ukгеодезіягеоінформатикапрограма подвійних дипломівміжнародна науково-практична співпрацязахист магістерських робіт в онлайн-форматіобмін досвідомgeodesydouble diplomas programinternational scientific and practical cooperationdefense of master's theses in online modeexchange of experienceПідготовка українських магістрів-геодезистів в Німеччині за програмою подвійних дипломів в умовах пандеміїStudying of ukrainian masters of geodesy in Germany under the program of double diplomas in a pandemic conditionsArticle© Західне геодезичне товариство, 2021© Національний університет “Львівська політехніка”, 20214528.24Trevoho I. Studying of ukrainian masters of geodesy in Germany under the program of double diplomas in a pandemic conditions / I. Trevoho, V. Zadorozhnyy // Modern Achievements of Geodesic Science and Industry. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2021. — Vol 1(41). — P. 25–28.