Баїк, ОксанаBayik, OksanaБаик, Оксана2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Баїк О. Про видову характеристику суб’єктів податкових правовідносин в Україні / Оксана Баїк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 225–231.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41721Статтю присвячено дослідженню суб’єктів податкових правовідносин в Україні. Розглянуто поняття та виокремлено ознаки цих правових відносин. Проаналізовано видову характеристику суб’єктів податкових правовідносин у теорії податкового права. Запропоновано авторський підхід щодо поділу суб’єктів податкових правовідносин.The article investigates the subjects of tax relations in Ukraine. Consider the concept and stand out features of these legal relations. Analyzed species characteristic of tax relations in the theory of tax law. Author's proposed approach to the division of tax relations.Статья посвящена исследованию субъектов налоговых правоотношений в Украине. Рассматриваются понятие и выделяются признаки этих правовых отношений. Анализируется видовая характеристика субъектов налоговых правоотношений в теории налогового права. Предлагается авторский подход к разделению субъектов налоговых правоотношений.225-231ukподаткова правосуб’єктністьсуб’єкти податкового правасуб’єкти податкових правовідносинтеорія податкового праваtax legaltax law subjectsthe subjects of tax relationstax law theoryналоговая правосубъектностьсубъекты налогового правасубъекты налоговых правоотношенийтеория налогового праваПро видову характеристику суб’єктів податкових правовідносин в УкраїніAbout the special characteristic of the subjects tax relations in UkraineО видовой характеристике субъектов налоговых правоотношений в УкраинеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Баїк О., 20177[347.73336.22] (477)Bayik O. About the special characteristic of the subjects tax relations in Ukraine / Oksana Bayik // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 225–231.