Ковальчук, ВіталійKovalchuk, VitaliyКовальчук, Виталий2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Ковальчук В. Громадянські права і свободи людини як основний критерій легітимності та конституційності державної влади / Віталій Ковальчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 329–337.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41830З’ясовано сутність та природу громадянських (особистих) прав, забезпечення яких є основним критерієм легітимності державної влади. Реалізація громадянських прав, на думку автора, тісно пов’язана з політичними правами громадян, закріпленими в конституції.The essence and nature of civil (personal) rights, securement of which is the main criterion for the legitimacy of state power is found. Implementation of civil rights, according to the author, is closely linked to the political rights of citizens enshrined in the Constitution.Определена сущность и природа гражданских (личных) прав, обеспечение которых является главным критерием легитимности государственной власти. Реализация гражданских прав, по мнению автора, тесно взаимосвязана с политическими правами граждан, которые закреплены в конституции.329-337ukлегітимність владигромадянські права і свободиконституціоналізмдержавна владаполітичні праваlegitimacy of powercivil rights and freedomsconstitutionalismstate powerpolitical rightsлегитимность властигражданские права и свободыконституционализмгосударственная властьполитические праваГромадянські права і свободи людини як основний критерій легітимності та конституційності державної владиCivil rights and freedoms as the basic criterion for legitimacy and constitutionality of state powerГражданские права и свободы человека как основной критерий легитимности и конституционности государственной властиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Ковальчук В., 20179340.12Kovalchuk V. Civil rights and freedoms as the basic criterion for legitimacy and constitutionality of state power / Vitaliy Kovalchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 329–337.