Філіппова, НінаМітєнкова, Віра2019-02-152019-02-152018-02-262018-02-26Філіппова Н. Розроблення термінологічного українсько-російсько-англійського онлайн-словника «суднові трубопровідні системи» / Ніна Філіппова, Віра Мітєнкова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми української термінології. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 890. — С. 30–35. — (Лексикографія та міжмовні зв’язки).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44285У статті розглянуто деякі особливості процесу створення українсько-російсько-англійського термінологічного онлайн-словника «Суднові трубопровідні системи». Основну увагу приділено навчальній функції словника.A number of characteristics specific for the process of developing Ukrainian-Russian-English terminological online dictionary “Ship Piping Systems” is described. Its main educational function is highlighted30-35ukукраїнська моватермінтерміносистематермінологічний онлайнсловниксуднові трубопровідні системиUkrainian languagetermterm systemterm online dictionaryship piping systemsРозроблення термінологічного українсько-російсько-англійського онлайн-словника «суднові трубопровідні системи»Article© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Філіппова Н. М., Мітєнкова В. С., 2018681’374.2629.5Filippova N. Rozroblennia terminolohichnoho ukrainsko-rosiisko-anhliiskoho onlain-slovnyka "sudnovi truboprovidni systemy" / Nina Filippova, Vira Mitienkova // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ukrainskoi terminolohii. — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 890. — P. 30–35. — (Leksykohrafiia ta mizhmovni zviazky).