Лопачак, О.Максимович, В.Сторонський, Ю.2020-03-262020-03-262001-03-272001-03-27Лопачак О. Пристрої для компенсації "мертвого" часу детекторів іонізуючого випромінювання / О. Лопачак, В. Максимович, Ю. Сторонський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 41–47.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47956Розглянуто принцип роботи пристроїв для компенсації "мертвого " часу детекторів іонізуючого випромінювання. Пристрої належать до класу число-ім- пульсних функціональних перетворювачів і побудовані на базі нагромаджуючого суматора з додатним зворотним зв’язком. У результаті математичного моделювання визначені методичні похибки пристроїв.The work principle of device for compensation the dead time of ionizing radiation detectors is considered. Devices are belong to number-pulse functional converters and are based on counter-type adder with positive feedback. The methodical errors of devices are determined in the result of mathematical modeling.41-47ukПристрої для компенсації "мертвого" часу детекторів іонізуючого випромінюванняArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2001© О. Лопачак, В. Максимович, Ю. Сторонський7539.1.08Lopachak O. Prystroi dlia kompensatsii "mertvoho" chasu detektoriv ionizuiuchoho vyprominiuvannia / O. Lopachak, V. Maksimovich, Iu. Storonskii // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2001. — No 433 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 41–47.