Демчук, Наталія Іванівна2020-11-112020-11-112002-03-262002-03-26Демчук Н. І. До питання про стиль ділової письмової мови: на матеріалі французької комерційної кореспонденції / Наталія Демчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 256–259. — (Термінологія природничих знань).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55097Стаття присвячена проблемам стилю французької ділової письмової мови, зокрема основним вимогам до нього. Наголос робиться на французьку мову комерційної кореспонденції, а саме на типові помилки, яких не можна припускатися у письмовому висловлюванні з метою поліпшення стилю ділового мовлення.The problems of French business written language style and its Iayout are considered in the article. The commercial correspondence in French is emphasized here, namely the typical mistakes that should not be done in writing to improve the style of business language.256-259ukДо питання про стиль ділової письмової мови: на матеріалі французької комерційної кореспонденціїArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Наталія Демчук, 20024Demchuk N. I. Do pytannia pro styl dilovoi pysmovoi movy: na materiali frantsuzkoi komertsiinoi korespondentsii / Nataliia Demchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 453 : Problemy ukrainskoi terminolohii. — P. 256–259. — (Terminolohiia pryrodnychykh znan).