Левченко, ОлександрLevchenko, O.2017-02-272017-02-272016-02-232016-02-23Левченко О. Методика імпортування тестових питань з однією та кількома правильними відповідями у ВНС Львівської політехніки / Олександр Левченко // Вісник Національного університету „Львівська політехніка“ Серія: Інформатизація вищого навчального закладу. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. — № 853. — С. 122–129.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/36085Запропоновано методику підготовки до масового імпортування у Віртуальне навчальне середовище Львівської політехніки тестових питань різних типів за допомогою простих операцій у Word і Excel.The article deals with the preparation method of the massive import of the test questions of various types into the Lviv Polytechnic Virtual learning environment using simple operations in Word and Excel.122-129ukтесттестове завданняелектронні навчальні ресурсивіртуальне навчальне середовищеімпорт ресурсівtesttest taskelectronic learning resourcesvirtual learning environmentresource importМетодика імпортування тестових питань з однією та кількома правильними відповідями у ВНС Львівської політехнікиImport method of the test questions with one or more correct answers into the Lviv Polytechnic VLEArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2016© Левченко Олександр, 20168004.9Levchenko O. (2016) Metodyka importuvannia testovykh pytan z odniieiu ta kilkoma pravylnymy vidpovidiamy u VNS Lvivskoi politekhniky [Import method of the test questions with one or more correct answers into the Lviv Polytechnic VLE]. Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika" Serie: Informatyzatsiia vyshchoho navchalnoho zakladu (Lviv), no 853, pp. 122-129 [in Ukrainian].