Харченко, Є. В.Ковальчук, Р. А.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Харченко Є. В. Визначення зведених моментів інерції поршневих насосів бурових установок / Є. В. Харченко, Р. А. Ковальчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 89–94. — (Прикладні проблеми динаміки, міцності та оптимізація промислового устаткування).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54922Одержано аналітичну залежність для визначення зведених моментів інерції кривошипно-повзунних механізмів поршневих насосів з різною кількістю циліндрів. Для прикладу наведено розрахунок зведеного моменту інерції двоциліндрового бурового насоса У8-6М. Подано графік зміни зведеного моменту інерції насоса залежно від кута повороту корінного вала.Analytic dependence for calculation of adjusted moments of inertia of crank mechanisms of piston pumps with various amount of cylinders have been acquired. Calculation of adjusted moment of inertia of two-cylinder drilling pump U8-6M is given as example. Diagram of change of pump’s adjusted moment of inertia in dependence on main shaft rotation angle is given.89-94ukВизначення зведених моментів інерції поршневих насосів бурових установокArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Харченко Є. В., Ковальчук Р. А., 20056621. 656Kharchenko Ye. V. Vyznachennia zvedenykh momentiv inertsii porshnevykh nasosiv burovykh ustanovok / Ye. V. Kharchenko, R. A. Kovalchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 535 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 89–94. — (Prykladni problemy dynamiky, mitsnosti ta optymizatsiia promyslovoho ustatkuvannia).