Андрусяк, ІринаAndrusyak, IrynaАндрусяк, Ирина2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Андрусяк І. Ідеї феофана прокоповича в розвитку науки логіки та їхнє значення для сучасноїюриспруденції / Ірина Андрусяк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 889, випуск 17. — С. 11–14. — (Історія держави і права).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44645Досліджено розвиток науки логіки в Україні на основі праць професора Києво- Могилянської академії, відомого діяча української духовної культури наприкінці XVII – першої половини XVIII ст. Проаналізовано структуру, проблеми та термінологію курсу “Логіка” авторства Ф. Прокоповича.The development of logical knowledge in Ukraine is based on the work of Professor of the Kyiv-Mohylyanska Academy, a well-known figure in the Ukrainian spiritual culture of the late XVII – first half of the XVIII century. The structure, problems and terminology of the course “Logic” by F. Prokopovich are analyzed.Исследуется развитие наки логики в Украине на основе трудов профессора Киево- Могилянской академии, известного деятеля украинской духовной культури конца XVII – первой половиныXVIII ст. Анализируются структура, проблемыи терминология курса “Логика” авторства Ф. Прокоповича.11-14ukлогікаюриспруденціямисленняформи мисленняпізнавальний процесдиспутзакони логікиlogicjurisprudencethinkingforms of thinkingcognitive processdisputelaws of logicлогикаюриспруденциямышлениеформы мышленияпознава- тельный процесдиспутзаконы логикиІдеї феофана прокоповича в розвитку науки логіки та їхнє значення для сучасноїюриспруденціїThe idea of faofan prokopovych in the development of logic science and their importance for current jurisdictionИдеи феофана прокоповича в развитии науки логики и их значение для современнойюриспруденцииArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Андрусяк І., 2018416340(091)Andrusyak I. The idea of faofan prokopovych in the development of logic science and their importance for current jurisdiction / Iryna Andrusyak // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 889, випуск 17. — P. 11–14. — (Istoriia derzhavy i prava).