Павлище, В. Т.Предко, Р. Я.2020-03-132020-03-132005-03-012005-03-01Павлище В. Т. Аналіз тягової здатності автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцем / В. Т. Павлище, Р. Я. Предко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 86–89.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47373Описано схему і принцип роботи автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцем. Результати аналізу тягової здатності свідчать, що така передача не може забезпечити належні умови роботи приводного паса. Запропоновано конструктивні зміни, які дають змогу усунути недоліки автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцем і забезпечити можливість її практичного застосування.The circuit and a principle robots of a known automatically adjustable belt drive with a self-long ring is described. On the basis of the analysis of traction ability it is shown, such transfer cannot provide appropriate conditions robots a belt. It is offered constructive changes which allow to remove available lacks of automatically adjustable belt drive with a self-long ring and to provide an opportunity of its(her) practical application.86-89ukАналіз тягової здатності автоматично регульованої пасової передачі з самозатяжним кільцемArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Павлище В. Т., Предко Р. Я., 20054621.852.001.24Pavlishche V. T. Analiz tiahovoi zdatnosti avtomatychno rehulovanoi pasovoi peredachi z samozatiazhnym kiltsem / V. T. Pavlishche, R. Ia. Predko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 539 : Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — P. 86–89.