Яцун, М. А.2019-02-062019-02-062018-02-262018-02-26Яцун М. А. Складові магнітної індукції обмотки збудження прохідного вихрострумового перетворювача у провідній трубі / М. А. Яцун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Електроенергетичні та електромеханічні системи. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 900. — С. 67–71.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44073Визначено перетворені за Лапласом осьова і радіальна складові магнітної індукції кільцевої екранованої циліндричної котушки прямокутного поперечного перерізу зі струмом довільної форми, яка використовується як обмотка збудження первинного прохідного внутрішнього перетворювача при діагностуванні технічного стану внутріш- ньої поверхні трубопроводів.The converted on Laplace radial and axial constituents of magnetic induction circular screened cylinder spool of rectangular transverse section with the current of free-form is certain, which are used as a puttee of primary indoor internal transformer at diagnosticating of the technical state of internal surface of pipelines.67-71ukосьова і радіальна складові магнітної індукціївнутрішній прохідний вихрострумовий перетворювачдіагностування трубопроводівaxial and radial constituents of magnetic inductionindoor internal eddy current transformerdiagnosticating of pipelinesСкладові магнітної індукції обмотки збудження прохідного вихрострумового перетворювача у провідній трубіConstituents of magnetic induction of puttee of excitation of communicating eddy current transformer are in a leading pipeArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Яцун М. А., 20185620.179.14Iatsun M. A. Constituents of magnetic induction of puttee of excitation of communicating eddy current transformer are in a leading pipe / M. A. Iatsun // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Elektroenerhetychni ta elektromekhanichni systemy. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 900. — P. 67–71.