Казаков, Г. В.Ямко, П. М.Kazakov, G. V.Yamko, P. M.2020-03-192020-03-192005-03-012005-03-01Казаков Г. В. Аналіз композиційних особливостей архітектурного освітлення Кам’янець-Подільського замку / Г. В. Казаков, П. М. Ямко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 67–71.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47401Визначено поняття ілюмінації, декоративного освітлення, сферу їх використання, розглянуто нові можливості створення різноманітних віртуальних сценаріїв, концепції комплексної ілюмінації Кам’янець-Подільського замку.The article provides the definition of illumination, decorative lightning, and its usage, which opens up new opportunities for creating different virtual scenarios; the concept of Kamjanets’- Podils’kyj castle complex illumination.67-71ukілюмінаціяархітектурна підсвіткадекоративне освітленняметод освітленняАналіз композиційних особливостей архітектурного освітлення Кам’янець-Подільського замкуAnalysis of the compositional specificity of the architectural illuminating of Kamjanets’-Podils’kyj castleArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Казаков Г. В., Ямко П. М., 2005572.01628.97Kazakov G. V. Analysis of the compositional specificity of the architectural illuminating of Kamjanets’-Podils’kyj castle / G. V. Kazakov, P. M. Yamko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 531 : Arkhitektura. Arkhitektura i turystychnyi biznes. — P. 67–71.