Теслюк, В. М.Лобур, М. В.Раєвський, П. Ю.Денисюк, П. Ю.2020-09-242020-09-242005-03-012005-03-01Автоматизована система розв’язування оптимізаційних задач при проектуванні інтегральних мікровбудованих систем / В. М. Теслюк, М. В. Лобур, П. Ю. Раєвський, П. Ю. Денисюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 174–183.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54105Розроблено систему розв’язання процедур оптимізації під час проектування мікровбудованих систем. Система оптимізації OptimMEMS містить модулі для розв’язання задач одновимірної та багатовимірної умовної і безумовної оптимізації задач лінійного програмування, модуль статистичних методів оптимізації та модуль розв’язання задач багатокритеріальної оптимізації. Наведено результати тестування розробленого програмного забезпечення системи та дослідження реалізованих методів у системі.System for solving optimization procedures in micro-buildin systems design is developed. System for optimization “OptimMEMS” include package for solving one-dimensional and multidimensional conditional and unconditional optimization problems, tasks of linear programming, package of statistical methods of optimization and package for multi-objective optimization is included. Test results of designed software and research of implemented methods in system are presented.174-183ukАвтоматизована система розв’язування оптимізаційних задач при проектуванні інтегральних мікровбудованих системArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Теслюк В. М., Лобур М. В., Раєвський П. Ю., Денисюк П. Ю., 200510004.415.2Avtomatyzovana systema rozviazuvannia optymizatsiinykh zadach pry proektuvanni intehralnykh mikrovbudovanykh system / V. M. Tesliuk, M. V. Lobur, P. Yu. Raievskyi, P. Yu. Denysiuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Informatsiini systemy ta merezhi. — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 549. — P. 174–183.