М. Ф. Г ончарКузьмін, О. Є.2020-11-272020-11-272006-01-312006-01-31М. Ф. Г ончар Оцінювання якості інформаційного забезпечення управлінської діяльності / М. Ф. Г ончар, О. Є. Кузьмін // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 365–370. — (Формулювання та оптимізація логістичних систем).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55377Здійснено спробу побудувати системи показників якості інформаційного забезпечення процесу прийняття управлінських рішень. Ця система містить показники точності, повноти, значущості, ефективності та оперативності інформаційного забезпечення управлінської діяльності. Проаналізовано вплив якості інформаційного забезпечення на якість управлінських рішень, що приймаються.The attempt of construction of the system of indexes of qualities of the informative providing of process of decision-making administrative is carried out in the article. This system contains the indexes of exactness, plenitude, meaningfulness, efficiency and operativeness of the informative providing of administrative activity. Influence of qualities of the informative providing is analysed on qualities of administrative decisions which are adopted.365-370ukОцінювання якості інформаційного забезпечення управлінської діяльностіArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2006© Гончар М. Ф., Кузьмін О. Є., 20066338.4M. F. H onchar Otsiniuvannia yakosti informatsiinoho zabezpechennia upravlinskoi diialnosti / M. F. H onchar, O. Ye. Kuzmin // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2006. — No 552 : Lohistyka. — P. 365–370. — (Formuliuvannia ta optymizatsiia lohistychnykh system).