Зелінський, І. Д.Білоус, Н. Б.Гинда, М. Ю.2018-03-062018-03-062017-03-282017-03-28Оптимальний алгоритм функціонування системи управління та контролю вертикальним, багаторівневим, електромагнітним сепаратором / Б. Д. Білоус, І. Д. Зелінський, Н. Б. Білоус, М. Ю. Гинда // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — Том 867. — С. 3–6.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39533Розроблено алгоритм функціонування системи управління та контролю вертикальним, багаторівневим, електромагнітним сепаратором з імпульсними магнітними полями високої інтенсивності. Запропоновано критерій вибору оптимального алгоритму функціонування системи управління сепаратором.Designed by the algorithm of the control system vertical, multi-level, electromagnetic separator with pulsed magnetic fields of high intensity. Proposed selection criterion the optimal algorithm functioning of the separator control system.3-6ukелектромагнітний сепараторалгоритмкритерій виборуelectromagnetic separatoralgorithmselection criterionОптимальний алгоритм функціонування системи управління та контролю вертикальним, багаторівневим, електромагнітним сепараторомOptimal algorithm operation of the control system vertically, multi-level, electromagnetic separatorsArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Білоус Б. Д., Зелінський І. Д., Білоус Н. Б.,Гинда М. Ю., 20174621.646 (035)Optimal algorithm operation of the control system vertically, multi-level, electromagnetic separators, B. D. Bilous, I. D. Zelinskyi, N. B. Bilous, M. Yu. Hynda, Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni ta pryladobuduvanni. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — Vol 867. — P. 3–6.