Дубно, М. В.Вайда, І. Р.Нікіпчук, С. В.2020-03-132020-03-132005-03-012005-03-01Дубно М. В. Класифікація, типізація, ідентифікація і моделювання умов експлуатації автомобіля / М. В. Дубно, І. Р. Вайда, С. В. Нікіпчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 38–40.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47389Розглядаються окремі аспекти моделювання експлуатаційних режимів вільного руху автомобілів з метою оптимізації нормування та планування транспортної роботи у всій транспортній мережі. Запропоновано сформувати узагальнені кількісні характеристики дорожніх умов.Separate aspects of modeling of operating conditions of a free movement of automobiles are considered with the purpose of optimization of normalization and planning of transport work in all transportation network. It is offered to create the universal quantitative characteristics of the road condition.38-40ukКласифікація, типізація, ідентифікація і моделювання умов експлуатації автомобіляArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Дубно М. В., Вайда І. Р., Нікіпчук С. В., 20053621.113Dubno M. V. Klasyfikatsiia, typizatsiia, identyfikatsiia i modeliuvannia umov ekspluatatsii avtomobilia / M. V. Dubno, I. R. Vaida, S. V. Nikipchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 539 : Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — P. 38–40.