Головацький, Р. І.Лобур, В. М.2020-03-232020-03-232004-02-182004-02-18Головацький Р. І. Методи адаптації чутливості пасивних інфрачервоних детекторів руху до об’єктів спостереження / Р. І. Головацький, В. М. Лобур // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 115–119.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47567Розглянуто групи пасивних інфрачервоних детекторів руху й запропоновані методи зміни їх чутливості. Змодельована робота типової схеми пасивного інфрачервоного детектора руху з метою виявлення можливості керування його чутливістю. Запропоновано метод керування чутливістю такого детектора за допомогою зміни електричної чутливості піроелектричного сенсора.In this paper the groups of passive infra-red movement detectors are considered and the methods of their sensitivity change are offered. Work of the passive infra-red detector typical circuit of movement is simulated with the purpose of definition of an opportunity of management of it’s sensitivity. The method of sensitivity management of such detector is offered by change of electrical sensitivity piroelectrical sensor.115-119ukМетоди адаптації чутливості пасивних інфрачервоних детекторів руху до об’єктів спостереженняArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2004© Головацький Р. І., Лобур М. В. 20045681.513.672Holovatskyi R. I. Metody adaptatsii chutlyvosti pasyvnykh infrachervonykh detektoriv rukhu do obiektiv sposterezhennia / R. I. Holovatskyi, V. M. Lobur // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2004. — No 522 : Kompiuterni systemy proektuvannia. Teoriia i praktyka. — P. 115–119.