Павич, Н.2020-10-192020-10-192005-03-012005-03-01Павич Н. Система для дослідження процесів ультразвукового контролю пружних середовищ з об’ємними неоднорідностями / Н. Павич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 56–61. — (Моделювання процесів і систем).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54772Запропоновано структурну схему системи для дослідження процесів ультразвукового контролю пружних середовищ з об'ємними неоднорідностями. Використана концепція "відкритої системи ", що грунтується на компонентах високого ступеня готовності з орієнтацією на розширення паралелізму в робот і комп'ютерних засобів.System block scheme for ultrasonic control processes investigation of elastic medium with volume inhomogenities is offered. "Open system " conception to highly readiness components with orientation on extended parallelism in computer equipment operation is used.56-61ukСистема для дослідження процесів ультразвукового контролю пружних середовищ з об’ємними неоднорідностямиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2000© Наталія Павич6681.325Pavich N. Systema dlia doslidzhennia protsesiv ultrazvukovoho kontroliu pruzhnykh seredovyshch z obiemnymy neodnoridnostiamy / N. Pavich // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2000. — No 413 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 56–61. — (Modeliuvannia protsesiv i system).