Ковальчук, ВіталійПивовар, МайяKovalchuk, VitaliyPyvovar, MayyaКовальчук, ВиталийПивовар, Майя2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Ковальчук В. Люстрація як механізм захисту основ демократії та прав людини в Україні / Віталій Ковальчук, Майя Пивовар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 550–556.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43406Досліджено правову природу люстрації як одного з механізмів забезпечення основ демократії та прав людини. Проаналізовано досвід проведення люстрації в Україні та зарубіжних країнах.Research is devoted to the legal nature of lustration as one of the mechanisms of the foundations of democracy and human rights securement. The article analyzes the experience of lustrationin Ukraine and foreign countries.Исследование рассматривает правовую природу люстрации как одного из механизмов обеспечения основ демократии и прав человека. Анализируется опыт проведения люстрации в Украине и зарубежных странах.550-556ukлюстраціядемократіяпублічна владаlustrationdemocracypublic authorityлюстрациядемократияпубличная властьЛюстрація як механізм захисту основ демократії та прав людини в УкраїніLustration as the mechanism of the foundations of democracy and human rights protection in UkraineЛюстрация как механизм защиты основ демократии и прав человека в УкраинеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Ковальчук В., Пивовар М., 20177340.12Kovalchuk V. Lustration as the mechanism of the foundations of democracy and human rights protection in Ukraine / Vitaliy Kovalchuk, Mayya Pyvovar // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 550–556.