Тимощук, П. В.2018-05-032018-05-032017-03-282017-03-28Тимощук П. В. Імпульсна нейронна мережа типу “K-WINNERS-TAKE-ALL” / П. В. Тимощук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Автоматика, вимірювання та керування. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 880. — С. 41–43.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/40980Описано імпульсну нейронну мережу неперервного часу типу “K-winners-take-all”, яка ідентифікує К найбільші з-поміж N входів, де керуючий сигнал 1 £ K < N . Мережа описується рівнянням стану, що містить шлейф імпульсів, і вихідним рівнянням. Мережа спроможна досягати теоретично довільної скінченної швидкості збіжності до KWTA-режиму. Отримані теоретичні результати проілюстровано прикладом комп’ютерного моделювання, який демонструє ефективність мережі.An impulse continuous-time K-winners-take-all neural network which is capable of identifying the largest K of N inputs, where a command signal 1 £ K < N is presented. The network is described by a state equation with an impulse train and by an output equation. The network is capable to reach theoretically arbitrary finite convergence speed to the KWTA operation. Theoretical results are derived and illustrated with computer simulation example that demonstrates the network’s performance.41-43ukмережа неперервного часунейронна мережа типу “K-winners-takeall”рівняння стану з шлейфом імпульсівдельта-функція ДіракаContinuous-time networkK-winners-take-all neural networkstate equationimpulse trainDirac delta functionІмпульсна нейронна мережа типу “K-WINNERS-TAKE-ALL”Article© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Тимощук П. В., 20173004.032.026Timoshchuk P. V. Impulsna neironna merezha typu "K-WINNERS-TAKE-ALL" / P. V. Timoshchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Avtomatyka, vymiriuvannia ta keruvannia. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 880. — P. 41–43.