Паламарчук, ЄвгенКоваленко, ОленаСавчук, Тамара2018-03-132018-03-132017-11-212017-11-21Паламарчук Є. Інформаційне електронне середовище навчального відділу університету / Євген Паламарчук, Олена Коваленко, Тамара Савчук // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 184–188.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39761Автори представляють результати розробки моделі інформаційного електронного середовища навчального відділу університету. Основними функціями середовища є інформування викладачів та співробітників щодо нормативних та розпорядчих документів для здійснення навчально-методичної діяльності; формування запитів внутрішньої та зовнішньої звітності; моніторинг здійснення освітньої діяльності.The authors present the results of development of the model of the informational electronic environment for the university's teaching department. The main functions of the environment are informing teachers and staff about normative and regulatory documents for educational and methodological activities; formation of requests for internal and external reporting; monitoring of educational activities.184-188ukінформаційне електронне середовищенавчальний відділнормативне забезпеченняметодичне забезпеченнямоніторинг освітньої діяльностіJetIQinformational electronic environmenteducational departmentregulatory supportmethodical supportmonitoring of educational activitiesJetIQІнформаційне електронне середовище навчального відділу університетуConference Abstract© Національний університет «Львівська політехніка», 2017©Паламарчук Є.А., Коваленко О.О., Савчук Т.О. 20175004378.147(045)Palamarchuk Ye. Informatsiine elektronne seredovyshche navchalnoho viddilu universytetu, Yevhen Palamarchuk, Olena Kovalenko, Tamara Savchuk, Innovatsiini kompiuterni tekhnolohii u vyshchii shkoli : materialy 9-oi Naukovo-praktychnoi konferentsii, Lviv, 21–23 listopada 2017 roku. — Lviv : Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka, 2017. — pp. 184–188.