Бараняк, ВолодимирBaranyak, VolodymyrВладимир, Бараняк2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Бараняк В. Методи експертного дослідження мікрочастинок платини / Володимир Бараняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 407–410.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41750У статті на прикладі з експертної практики розглянута методика експертного дослідження мікрочастинок платини. Виявлення і відокремлення мікрочастинок платини від механічної суміші інших металічних мікрочастинок проводили з використанням методів оптичної мікроскопії, магнітної сепарації та хімічного розчинення металів. Для вирішення діагностичних та ідентифікаційних питань застосовувався метод емісійного спектрального аналізуIn the article on an example from expert practice the considered methods of forensic еxamination of microparticless of platinum. An exposure and separation of microparticless of platinum from mechanical mixture of other metallic microparticless conducted with the use of methods of optical microscopy, magnetic separation and chemical dissolution of metals. For the decision of diagnostic and identification questions the method of emission spectrology was used.В статье на примере из экспертной практики рассмотрена методика экспертного исследования микрочастиц платины. Выявление и отделение микрочастиц платины от механической смеси других металлических микрочастиц проводили с использованием методов оптической микроскопии, магнитной сепарации и химического растворения металлов. Для решения диагностических и идентификационных вопросов применялся метод эмиссионного спектрального анализа.407-410ukплатинамікрочастинкиекспертне дослідженняметодивідокремленняоптична мікроскопіямагнітна сепараціяхімічне розчиненняемісійний спектральний аналізplatinummicroparticlessforensic еxaminationmethodsseparationoptical microscopymagnetic separationchemical dissolutionemission spectrologyплатинамикрочастицыэкспертное исследованиеметодыотделениеоптическая микроскопиямагнитная сепарацияхимическое растворениеэмиссионный спектральный анализМетоди експертного дослідження мікрочастинок платиниMethods of forensic examination of microparticless of platinumМетоды экспертного исследования микрочастиц платиныArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Володимир Бараняк, 20174343.98Baranyak V. Methods of forensic examination of microparticless of platinum / Volodymyr Baranyak // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 407–410.