Марич, ХристинаMarych, KhrystynaМарыч, Кристина2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Марич Х. Сільськогосподарське страхування: поняття, ознаки, види / Христина Марич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 405–412.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43382Досліджено специфіку страхування у галузі сільського господарства, визначено ознаки і поняття сільськогосподарського страхування як правової категорії, а також основні класифікації видів сільськогосподарського страхування.The article examines the peculiarities of the insurance in agriculture, defines the concept and characteristics agricultural insurance as a legal category, as well as basic classifications of the types of agricultural insurance.Исследована специфика страхования в области сельского хозяйства, определены признаки и понятия сельскохозяйственного страхования как правовой категории, а также основные классификации видов сельскохозяйственного страхования.405-412ukстрахуваннясільське господарствосільськогосподарське страху- ваннястрахування сільськогосподарських тваринстрахування сільськогосподарської продукціїinsuranceagricultureagricultural insuranceinsurance of agricultural animalsinsurance of agricultural productsстрахованиесельское хозяйствосельскохозяйственное страхо- ваниестрахование сельскохозяйственных животныхстрахование сельскохозяйст- венной продукцииСільськогосподарське страхування: поняття, ознаки, видиAgricultural insurance: concept, characteristics, typesСельскохозяйственное страхование: понятие, признаки, видыArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Марич Х., 20178349.42Marych K. Agricultural insurance: concept, characteristics, types / Khrystyna Marych // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 405–412.