Гапанович, В. Г.Бахор, З. М.2019-02-062019-02-062018-02-262018-02-26Гапанович В. Г. Експериментальні дослідження процесу регулювання статичного тиристорного компенсатора для системи електропостачання шахтного навантаження / В. Г. Гапанович, З. М. Бахор // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Електроенергетичні та електромеханічні системи. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 900. — С. 15–20.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44080Для конкретного об’єкта проведено експериментальні дослідження розробленого і виготовленого дослідного взірця регулятора статичного тиристорного компенсатора системи електропостачання шахтного навантаження.An experimental investigation of a designed and developed pre-production model of a static thyristor regulator unit of an electrical power supply system of a mining the load has been conducted.15-20ukсистема електропостачання шахтного навантаженнястатичний тиристорний компенсаторelectrical power supply system of a mining loadstatical thyristor compensatorЕкспериментальні дослідження процесу регулювання статичного тиристорного компенсатора для системи електропостачання шахтного навантаженняExperimental investigation of a process of regulation of a static thyristor compensation unit for a power supply system of a mining loadArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Гапанович В. Г., Бахор З. М., 20186621.316.925Hapanovich V. H. Experimental investigation of a process of regulation of a static thyristor compensation unit for a power supply system of a mining load / V. H. Hapanovich, Z. M. Bakhor // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Elektroenerhetychni ta elektromekhanichni systemy. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 900. — P. 15–20.