Качан, С. І.Чорній, З. П.Салапак, В. М.Пірко, І. Б.Кушнір, Т. М.2019-08-212019-08-212002-03-262002-03-26Просторова орієнтація і процес реорієнтації Ra+-центрів забарвлення в легованих кристалах CаF2 / С. І. Качан, З. П. Чорній, В. М. Салапак, І. Б. Пірко, Т. М. Кушнір // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 454 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. — С. 24–28.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45266На основі комплексних досліджень фотоіндукованого дихроїзму встановлено структуру КА+-центрів забарвлення у формі трикутної піраміди, у вершині якої знаходиться домішковий Ме+-іон, а в основі - три вакансії в першій координаційній сфері, на яких локалізовані два електрони. Визначено енергетичні параметри процесів реоріснтації і дисоціації ВА+-центрів забарвлення в кристалах CaF2-Me+.Basing on the results of complex research in the field of photoinductive dichroism, the structure of RA+-centers of painting in it’s top there is on admixtural Me* ions and in it’s foundation there are 3 vacancy in it’s first coordinate sphere, on which 2 electrons are located. Energetic parameters of reorientations and dissosiatios processes of RA+-centers of painting in crystals CaF2-Me+ are determined.24-28ukПросторова орієнтація і процес реорієнтації Ra+-центрів забарвлення в легованих кристалах CаF2Article© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Качан С. І., Чорній З. П., Салапак В. М., Пірко І. Б., Кушнір Т. М., 20025535.343.2Prostorova oriientatsiia i protses reoriientatsii Ra+-tsentriv zabarvlennia v lehovanykh krystalakh CaF2 / S. I. Kachan, Z. P. Chornii, V. M. Salapak, I. B. Pirko, T. M. Kushnir // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 454 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. — P. 24–28.