Бойків, М. В.Аліксійчук, Л. С.Bojkiv, M.Aliksiichuk, L.2020-03-052020-03-052019-02-262019-02-26Бойків М. В. Оцінка рівня викидів СО2 автомобілями на магістральних вулицях міста Львова / М. В. Бойків, Л. С. Аліксійчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 910. — С. 68–73.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/46878Досліджено рівень викидів CO2 автомобілями на магістральних вулицях міста Львова залежно від розташування досліджуваної ділянки вулично-дорожньої мережі та інтенсивності руху на ній. Встановлено, що під час руху в транспортному потоці на підходах до перехресть, де спостерігаються черги автомобілів, рівень загазованості зростає і перевищує граничнодопустиму норму.The level of СО2 emissions by road transport on the arterial streets of the Lviv city depending from the location of the studied section of road network and traffic intensity on it is investigated. It is established that during the motion in traffic flow on the approaches to intersections, where vehicle queues are observed, the level of air pollution increases and exceeds maximum permitted concentration.68-73ukінтенсивність рухузагазованістьрівень завантаження дороги рухомвуглекислий газчерги транспортних засобівtraffic intensityair pollutionvolume-capacity ratiocarbon dioxidequeues of vehiclesОцінка рівня викидів СО2 автомобілями на магістральних вулицях міста ЛьвоваEvaluation of CO2 Emissions by cars on the arterial streets of Lviv cityArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Бойків М. В., Аліксійчук Л. С., 20196656.13Bojkiv M. Evaluation of CO2 Emissions by cars on the arterial streets of Lviv city / M. Bojkiv, L. Aliksiichuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No 910. — P. 68–73.