Таянов, С. А.Чубик, Р. В.Сенів, С. Б.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Таянов С. А. Дослідження закону зміни струму та зусилля на електромагніті резонансної вібромашини при живленні її від джерела широтно-імпульсно модульованої (ШІМ) напруги / С. А. Таянов, Р. В. Чубик, С. Б. Сенів // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 119–125. — (Контроль якості, інформаційні і вимірювальні системи).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54928Проаналізовано закон зміни струму та зусилля на електромагніті резонансної вібраційної машини при живленні її за допомогою широтно-імпульсно модульованої синусоїди. Показано доцільність застосування ШІМ [3] синусоїди із частотою, в 2 рази меншою, ніж резонансна частота машини.A law of change of current and effort on electromagnet of resonance vibration machine, in case of it supply witch the help latitudinal - impulsively modulated (LIM) sinusoids is analyzed in the given article. Expedience of application of LIM [3] sinusoids with frequency in the 2 times smaller for the resonance frequency of the machine is shown.119-125ukДослідження закону зміни струму та зусилля на електромагніті резонансної вібромашини при живленні її від джерела широтно-імпульсно модульованої (ШІМ) напругиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Таянов С. А., Чубик Р. В., Сенів С. Б., 20057629.3.0362-83762-531.7Taianov S. A. Doslidzhennia zakonu zminy strumu ta zusyllia na elektromahniti rezonansnoi vibromashyny pry zhyvlenni yii vid dzherela shyrotno-impulsno modulovanoi (ShIM) napruhy / S. A. Taianov, R. V. Chubyk, S. B. Seniv // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 535 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 119–125. — (Kontrol yakosti, informatsiini i vymiriuvalni systemy).