Пасіка, В. Р.Pasika, V.2018-03-132018-03-132017-03-282017-03-28Пасіка В. Р. Порівняльний аналіз динамічного зрівноваження вихідного й удосконаленого корбо-поковзневого механізму / В. Р. Пасіка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — Том 866. — С. 74–79.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39681Зіставлено результати динамічного зрівноваження незрівноваженої маси поковзня у вихідному і удосконаленому корбо-поковзневому механізмі. Показано, що в удосконаленому корбо-поковзневому механізмі можливо повністю зрівноважити масу поковзня. Це зменшить потужність приводу, нерівномірность руху і тиск корби на опору.Comparison of the results of dynamic balancing nezrivnovazhenoyi mass moving in on weekends and improved Corbeil-pokovznevomu mechanism. Shown that improved slidercrank mechanism may fully counterbalance weight slider. This will reduce the drive power, uneven motion and force of pressure between the crank and the support.74-79ukкорбо-поковзневий механізмкорба змінної довжинизакон періодичного рухукінетостатичний аналізcrank mechanismvariable length of cranklaw periodic motionforse analysisПорівняльний аналіз динамічного зрівноваження вихідного й удосконаленого корбо-поковзневого механізмуComparative analysis of dynamical balancing of output and improved slider-crank mechanismsArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Пасіка В. Р., 20176621.086.065Pasika V. Comparative analysis of dynamical balancing of output and improved slider-crank mechanisms / V. Pasika, Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — Vol 866. — P. 74–79.