Ушаков, Е.2020-10-192020-10-192005-03-012005-03-01Ушаков Е. Розробка методу алгоритмічного синтезу адаптивних систем керування нестаціонарними об’єктами, що задані параметричною функцією / Е. Ушаков // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 89–93. — (Методи й алгоритми сучасних інформаційних технологій).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54745Запропоновано метод алгорипшічного синтезу адаптивних систем управління нестаціонарними об’єктами, заданими параметричною функцією, що автоматично враховує поточну інформацію про параметричний стан об’єкта управління, тобто його динамічні властивості в процесі нормальної експлуатації. Це компенсаційний метод самонастроювальноїмоделі об’єкта керування з паралельним вмиканням.The method of algorithmic synthesis of adaptive control systems of non-stationary objects given by parametrical function, automatically taking into account the current information on a parametrical condition of non-stationary object of management, i.e. its dynamic properties is offered during normal operation. It is a compensatory method of self-adapting model of object of control with parallel inclusion.89-93ukРозробка методу алгоритмічного синтезу адаптивних систем керування нестаціонарними об’єктами, що задані параметричною функцієюArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2003© Ушаков Е., 20035621.382Ushakov E. Rozrobka metodu alhorytmichnoho syntezu adaptyvnykh system keruvannia nestatsionarnymy obiektamy, shcho zadani parametrychnoiu funktsiieiu / E. Ushakov // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2003. — No 481 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 89–93. — (Metody y alhorytmy suchasnykh informatsiinykh tekhnolohii).