Бараняк, В.Несімко, О.Baranyak, VolodymyrNesimko, OlehБараняк, ВладимирНесимко, Олег2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Бараняк В. Проблеми відшкодування шкоди у кримінальному провадженні щодо захисту прав потерпілого / В. Бараняк, О. Несімко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 894, випуск 18. — С. 98–103. — (Кримінальне право та процес).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44662На основі аналізу нормативно-правових актів розглянуто підстави та проблеми відшкодування матеріальної та моральноїшкоди за цивільним позовом у кримінальному провадження.In the article, on the basis of the analysis of normative legal acts, the grounds and problems of compensation for material and non-pecuniary damage following a civil claim in criminal proceedings are considered.В статье на основе анализа нормативно-правовых актов рассмотрены основания и проблемы возмещения материального и морального вреда по гражданскому иску в уголовном производстве.98-103ukцивільний позов у кримінальному провадженнікримінальний процесуальний кодекскримінальне правопорушеннявідшкодування заподіяної кримінальним правопорушенням шкодиcivil lawsuit in criminal proceedingscriminal procedural codecriminal offensecompensation for damage caused by a criminal offenseгражданский иск в уголовном производствеуголовный процессуальный кодексуголовное правонарушениевозмещения причиненного уголовным правонарушением вредаПроблеми відшкодування шкоди у кримінальному провадженні щодо захисту прав потерпілогоProblems of refusing of injury in criminal proceedings for protecting the rights of the protectedПроблемы возмещения вреда в уголовном производстве по защите прав пострадавшегоArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Бараняк В., Несімко О., 20186343.98Baranyak V. Problems of refusing of injury in criminal proceedings for protecting the rights of the protected / Volodymyr Baranyak, Oleh Nesimko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 894, випуск 18. — P. 98–103. — (Crimeainalne pravo ta protses).