Форнальчик, Є. Ю.Виджак, М. А.Fornalchyk, Y.Vydzhak, M.2018-03-132018-03-132017-03-282017-03-28Форнальчик Є. Ю. Про оптимізацію періодичності технічного обслуговування автобусів / Є. Ю. Форнальчик, М. А. Виджак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — Том 866. — С. 239–243.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39715Викладено новий підхід у визначенні оптимальної (раціональної) періодичності технічного обслуговування та ремонту автобусів, який відрізняється від відомих тим, що враховується компромісний варіант – забезпечення високого рівня експлуатаційної надійності за помірних витрат на виконання ремонтно-обслуговувальних дій з використанням необхідного технологічного обладнання.It is presented a new approach of determining of the optimal (rational) frequency of maintenance and repair of buses, which are different from the known by that, that considered a compromise – providing of a high level of operational reliability at the reasonable expenses for realisation of the repair serving actions using the necessary technological equipment.239-243ukавтобуситехнічне обслуговуванняремонтавтотранспортне підприємствоперіодичністьвитратиbusesmaintenancerepairmotor transport enterprisefrequency (periodicity)expensesПро оптимізацію періодичності технічного обслуговування автобусівOn the optimization of periodicity technical service of busesArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Форнальчик Є. Ю., Виджак М. А., 20175629.083 (075.8)Fornalchyk Y. On the optimization of periodicity technical service of buses / Y. Fornalchyk, M. Vydzhak, Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — Vol 866. — P. 239–243.