Князь, С. В.Георгіаді, Н. Г.2020-12-042020-12-042005-03-012005-03-01Князь С. В. Інформаційне забезпечення управлінської діяльності підприємства: сутність поняття і особливості оцінювання / С. В. Князь, Н. Г. Георгіаді // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 302–309. — (Логістичне та маркетингове управління).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55476Проаналізовано і уточнено поняття “інформаційне забезпечення управлінської діяльності підприємства” - система якісних і кількісних показників, що характеризують рівень потенційної ефективності функціонування інформаційної системи управління підприємством. Крім того, розкрито сутність особливостей оцінювання інформаційного забезпечення управлінської діяльності.In article is analyses and elaborated notion "data ware to management activity of the enterprise" - a system qualitative and quantitative factors, which characterize the level to potential efficiency of the operation information managerial system enterprise. Besides, in article is revealed essence of the particularities of value data ware to management activity.302-309ukІнформаційне забезпечення управлінської діяльності підприємства: сутність поняття і особливості оцінюванняArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Князь С. В., Георгіаді Н. Г., 20058338.4Kniaz S. V. Informatsiine zabezpechennia upravlinskoi diialnosti pidpryiemstva: sutnist poniattia i osoblyvosti otsiniuvannia / S. V. Kniaz, N. H. Heorhiadi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 526 : Lohistyka. — P. 302–309. — (Lohistychne ta marketynhove upravlinnia).