Лебідь, Н. М.Русинко, К. М.2020-03-312020-03-31Лебідь Н. М. Оцінка тріщинотривкості зварних з’єднань із квазікрихких і в’язких матеріалів за критерієм критичного розкриття тріщини / Н. М. Лебідь, К. М. Русинко // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 65–71.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48048Запропоновано ефективну методику вимірювання критичного розкриття тріщини 5к на циліндричних зразках з двома кільцевими тріщинами регламентованої глибини у матеріалі наплавок. Показана перспективність застосування критерію критичного розкриття тріщини (KFT) для оцінки тріщииотривкості зварних з’єднань із квазікрихких і в’язких конструкційних матеріалів.65-71ukОцінка тріщинотривкості зварних з’єднань із квазікрихких і в’язких матеріалів за критерієм критичного розкриття тріщиниArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Лебідь Н. М., Русинко К. М., 19997621.375Lebid N. M. Otsinka trishchynotryvkosti zvarnykh ziednan iz kvazikrykhkykh i viazkykh materialiv za kryteriiem krytychnoho rozkryttia trishchyny / N. M. Lebid, K. M. Rusynko // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 65–71.