Врублевський, І. Й.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Врублевський І. Й. Дослідження кутових коливань конструкцій двомасового вібротранспортера-маніпулятора з багатокомпонентними коливаннями / І. Й. Врублевський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 55–57. — (Прикладні проблеми динаміки, міцності та оптимізація промислового устаткування).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54916Розглянуто декілька конструкцій двомасового вібраційного транспортера-мані- пулятора з багатокомпонентними коливаннями, створених за допомогою твердотільного комп’ютерного моделювання в середовищі системи AutoCAD. Досліджено вплив конструктивних параметрів транспортера на власні частоти кутових коливань.Some constructions of two-mass vibratory conveyor-manipulator with multi-component oscillations are considered. They have been created by means of the computer solid modeling in AutoCAD system. The influence of conveyor’s constructive parameters on natural torque frequencies is investigated.55-57ukДослідження кутових коливань конструкцій двомасового вібротранспортера-маніпулятора з багатокомпонентними коливаннямиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Врублевський І. Й., 20053621.867.52Vrublevskyi I. Y. Doslidzhennia kutovykh kolyvan konstruktsii dvomasovoho vibrotransportera-manipuliatora z bahatokomponentnymy kolyvanniamy / I. Y. Vrublevskyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 535 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 55–57. — (Prykladni problemy dynamiky, mitsnosti ta optymizatsiia promyslovoho ustatkuvannia).