Гулак, ЛюбовGulak, LyubovГулак, Любовь2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Гулак Л. Юридична природа та специфіка реалізації функцій органів місцевого самоврядування / Любов Гулак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 246–251.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41724Стаття присвячена питанням функціонування органів місцевого самоврядування, яке може бути реактивним (визначатися впливами середовища) чи активним (визна- чатися власними цілями, спрямованими на середовище), синхронним чи діахронним.This article is devoted to functioning of local self-governments, which can be reactive (defined environmental influences) or active (defined their own objectives aimed at environment), synchronous or diachronicСтатья посвящена вопросам функционирования органов местного самоуправления, которое может быть реактивным (определяться действиями среды) или активным (определяться собственными целями, направленными на среду), синхронным или диахронным.246-251ukмісцеве самоврядуваннягромадянське суспільствофункціямісцеві органи владиlocal self-governmentcivil societythe function of local authoritiesместное самоуправлениегражданское обществофункцияместные органы властиЮридична природа та специфіка реалізації функцій органів місцевого самоврядуванняSpecific legal nature and functions of local self-governmentЮридическая природа реализации функций органов местного самоуправленияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Гулак Л., 20176342.25340.12(477)Gulak L. Specific legal nature and functions of local self-government / Lyubov Gulak // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 246–251.