Жидик, У.Лопушанська, Г.Zhydyk, U.Lopushanska, H.2020-11-122020-11-122005-03-012005-03-01Жидик У. Точкові особливості та крайові значення розв’язків квазілінійного еліптичного рівняння / У. Жидик, Г. Лопушанська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 540 : Фізико-математичні науки. — С. 27–33. — (Математика).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55161Встановлено достатні умови розв’язності у вагових L1 - просторах нормальної крайової задачі для квазілінійного еліптичного рівняння порядку 2т при заданих на межі області функціях з точковими особливостями та узагальнених функціях із [С∞(5)]'.The sufficient conditions of a solubility in the weighted L1 spaces of a normal boundary problem for 2m order quasilinear elliptic equation with given functions with point singularities and generalized functions from [С∞(5)]' on boundary domain are obtained.27-33ukузагальнена функціяінтегро-диференціальне рівняннякрайова задачаgeneralized functionsnormal boundary problemТочкові особливості та крайові значення розв’язків квазілінійного еліптичного рівнянняThe point singularities and boundary values of the solutions of a quasilinear elliptical differential equationArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© У. Жидик, Г. Лопушанська, 20057517.956Zhydyk U. The point singularities and boundary values of the solutions of a quasilinear elliptical differential equation / U. Zhydyk, H. Lopushanska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 540 : Fizyko-matematychni nauky. — P. 27–33. — (Mathematics).