Наконечна, ГалинаВознюк, Геннадій2018-06-112018-06-112017-03-282017-03-28Наконечна Г. Соматичні богословізми в системі українських народних ботаніч-них назв: соціолінгвістичний аспект / Галина Наконечна, Геннадій Вознюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Проблеми української термінології : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 869. — С. 98–100.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41515У статті схарактеризовано українські народні ботанічні назви зі соматичними богословізмами в їхній структурі та специфіку використання їх крізь призму християнського світобачення, зокрема визначено ареал поширення зазначених одиниць і лексикосемантичні відношення між ними. Порівняльний аналіз таких терміноодиниць дає змогу окреслити статистику й питому вагу лексем із християнським компонентом у різних регіонах України, виявити їхню внутрішньосистемну омонімію.The article describes the Ukrainian national botanic names with somatic theological terms in their structure and their specific using in the world of the Christian outlook. The authors defined the area of spread of these units and lexical-semantic relations between them. The comparative analysis of these terms lets you outline a statistics and an importance of the terms with a Christian component in various regions of Ukraine, to find out their intrasystem homonymy.98-100ukукраїнська моваботанічна термінологіясоматичні богословізмиговіркові назвилексико-семантичні відношеннявнутрішньосистемна омоніміяUkrainian languagebotanic terminologysomatic theological termsdialect nameslexical-semantic relationsintrasystem homonymyСоматичні богословізми в системі українських народних ботаніч-них назв: соціолінгвістичний аспектArticle© Національний університет“Львівська політехніка”, 2017© Наконечна Г. В., Вознюк Г. Л., 2017381’27258Nakonechna H. Somatychni bohoslovizmy v systemi ukrainskykh narodnykh botanich-nykh nazv: sotsiolinhvistychnyi aspekt / Halyna Nakonechna, Hennadii Vozniuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ukrainskoi terminolohii : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 869. — P. 98–100.