Доліновський, ЮрійГула, ЛевDolinovckij, YurijHula, LevДолиновский, ЮрийГула, Лев2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Доліновський Ю. Організація планування розслідування злочинів, що вчиняються під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’я / Юрій Доліновський, Лев Гула // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 889, випуск 17. — С. 110–116. — (Кримінальне право та процес).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44632Розглянуто поняття та сутність планування розслідування злочинів, що вчиняються під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’я. Окреслено основні елементи планування, які відображаються на основі слідчої версії. Визначено слідчі (розшукові) дії, які необхідно планувати на початковому етапі розслідування злочинів, що вчиняються під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’я.ORGANIZATION OF PLANNING OF INVESTIGATION OF CRIMES THAT IS ACCOMPLISHED DURING PUBLIC PURCHASES IN THE FIELD OF HEALTH PROTECTIONРассмотрено понятие и сущность планирования расследования преступлений, которые совершаются во время публичных закупок в сфере здравоохранения. Очерчены основные элементы планирования, которые отображаются на основе следственной версии. Определены следственные (розыскные) действия, которые необходимо планировать на начальном этапе расследования преступлений, которые совершаются во время публичных закупок в сфере здравоохранения.110-116ukслідчийрозслідуванняплануваннязлочинипублічні закупівлімедичні товаримедична технікароботипослугислідчі (розшукові) діїinvestigatorinvestigationplanningcrimespublic purchasesmedical commoditiesmedical techniqueworksservicesinquisitional (to the search) actionsследовательрасследованиепланированиепреступленияпубличные закупкимедицинские товарымедицинская техникаработыуслугиследственные (розыскные) действияОрганізація планування розслідування злочинів, що вчиняються під час публічних закупівель у сфері охорони здоров’яOrganization of planning of investigation of crimes that is accomplished during public purchases in the field of health protectionОрганизация планирования расследования преступлений, которые совершаются во время публичных закупок в сфере здравоохраненияArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Доліновський Ю., Гула Л., 20187343. 123Dolinovckij Y. Organization of planning of investigation of crimes that is accomplished during public purchases in the field of health protection / Yurij Dolinovckij, Lev Hula // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 889, випуск 17. — P. 110–116. — (Crimeainalne pravo ta protses).