Гайванович, ВасильПиш’єв, СергійЛепак, Вікторія2020-04-092020-04-092000-01-252000-01-25Гайванович В. Можливі напрямки перебігу процесу знесірчення вугілля, який здійснюється під дією паро-повітряної суміші / Василь Гайванович, Сергій Пиш’єв, Вікторія Лепак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 207–212.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48287Вивчено напрямки перебігу реакцій окиснення піриту, іцо міститься у вугіллі, при дії на нього оксиданту, який складається з паро-повітряної суміші. Показано, що таким методом можливо з високосіркового вугілля одержувати низькосіркове тверде паливо та гази знесірчення з високим вмістом S02, який можна вилучати ОДНИМ З ВІДОМИХ ЦИКЛІЧНИХ методів.Is investigated directions of a course of responses of oxidation of a pyrite contained in a coal, at operation on it oxidator, consisting from a steam-air mix. Is shown, that by such method it is possible from high- sulphur of coal to receive low-sulphur hard fuel and* gases of a desulphurization with the high contents of a dioxide of sulphur, which can be extracted from them (to concentrate) by one from known cyclical methods.207-212ukМожливі напрямки перебігу процесу знесірчення вугілля, який здійснюється під дією паро-повітряної сумішіArticle© Державний університет “Львівська політехніка”, 2000© Василь Гайванович, Сергій Пиш’єв, Вікторія Лепак, 20026662.74502.7Haivanovich V. Mozhlyvi napriamky perebihu protsesu znesirchennia vuhillia, yakyi zdiisniuietsia pid diieiu paro-povitrianoi sumishi / Vasyl Haivanovych, Serhii Pyshiev, Viktoriia Lepak // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2000. — No 388 : Khimiia, tekhnolohiia rechovyn ta yikh zastosuvannia. — P. 207–212.