Досин, Г.Кошовий, В.2020-03-262020-03-262001-03-272001-03-27Досин Г. Адаптивний алгоритм корекції квазірегулярної компоненти іоносферного впливу на інтерферометричні дані в декаметровому діапазоні радіохвиль / Г. Досин, В. Кошовий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 200–208.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47939Запропоновано адаптивний алгоритм оцінки та корекції іоносферного впливу на результати вимірювань за допомогою наземних декаметрових радіо-інтер- фгрометрів. Проведено попередні дослідження ефективності алгоритму на основі обробки даних спільних спостережень за допомогою радіотелескопів УРАН-3 та УРАН-2.An adaptive algorithm of evaluation and reduction of the ionospheric influence on decametric ground-base interferometry had been elaborated. Preliminary research of the algorithm efficiency was conducted using data of the common observations of radio telescopes URAN-3 and URAN-2.200-208ukАдаптивний алгоритм корекції квазірегулярної компоненти іоносферного впливу на інтерферометричні дані в декаметровому діапазоні радіохвильArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2001© Г. Досин, В. Кошовий9681.513Dosin H. Adaptyvnyi alhorytm korektsii kvazirehuliarnoi komponenty ionosfernoho vplyvu na interferometrychni dani v dekametrovomu diapazoni radiokhvyl / H. Dosin, V. Koshovii // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2001. — No 433 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 200–208.