Проскуряков, В. І.Proskuriakov, V. I.2020-03-192020-03-192005-03-012005-03-01Проскуряков В. І. Пропозиції конкретних проектів інвестування театрально-видовищних та інших культурологічних заходів у просторах історичних палацових і замкових споруд в Україні / В. І. Проскуряков // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 91–95.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47408Розглянуто проекти театрально-видовищних споруд в кімнатах, подвір’ях і ландшафтах Підгорецького палацу та проаналізовано стан інвестування культуроло-гічної галузі в Україні.In the article, project proposals of theatrical performances and exhibitions in rooms, yards and landscapes of Pidhorets’kyj palace are illuminated, and the conditions of investment in the cultural learning branch in Ukraine are analyzed.91-95ukРозглянуто проекти театрально-видовищних споруд в кімнатахподвір’ях і ландшафтах Підгорецького палацу та проаналізовано стан інвестування культуроло-гічної галузі в УкраїніПропозиції конкретних проектів інвестування театрально-видовищних та інших культурологічних заходів у просторах історичних палацових і замкових споруд в УкраїніConcrete investment project proposals of theatrical performances and other cultural events in space of historical palaces and castle buildings in UkraineArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Проскуряков В. І., 20055711Proskuriakov V. I. Concrete investment project proposals of theatrical performances and other cultural events in space of historical palaces and castle buildings in Ukraine / V. I. Proskuriakov // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 531 : Arkhitektura. Arkhitektura i turystychnyi biznes. — P. 91–95.