Гудим, В.Скрипник, О.Баран, П.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Гудим В. Аналіз коливних процесів в системі електропостачання потужної ДСП / В. Гудим, О. Скрипник, П. Баран // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 496 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 59–65. — (Моделювання процесів і систем).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54938Проаналізовано коливні процеси у системі електропостачання ДСП-100, які існують на стадії розплавленая металу. На основі частотного аналізу виявлено частоти струмів і напруг дуг ДСП та системи електропостачання, які викликані виключно поведінкою дуг, а не іншими причинами, наприклад, підмагнічуванням магнітних систем трансформаторів.In this work we have made an analysis if oscillating processes in power supply system DSP-100 which takes place during metal melting. Basing on frequency analysis we have located frequencies of the currents and voltages of the discharges and power supply system which are caused only by behaviour of the discharges and not by other reasons like saturation of the magnetic systems of the transformers.59-65ukАналіз коливних процесів в системі електропостачання потужної ДСПArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Гудим В., Скрипник О., Баран П., 20037621.311Hudim V. Analiz kolyvnykh protsesiv v systemi elektropostachannia potuzhnoi DSP / V. Hudim, O. Skripnik, P. Baran // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2003. — No 496 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 59–65. — (Modeliuvannia protsesiv i system).