Карпіловська, Є.Кочерга, О.Мейнарович, Є.2019-09-062019-09-062004-02-182004-02-18Карпіловська Є. Структурні зміни української наукової термінології протягом двадцятого сторіччя / Є. Карпіловська, О. Кочерга, Є. Мейнарович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 503 : Проблеми української термінології. — С. 3–8.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45344Окреслено структурні зміни, що сталися в українській науковій термінології протягом XX сторіччя, зокрема, зміни в лексичному складі мови, в інвентарі вживаних моделей словотворення, зразків будови граматичних конструкцій та словосполук.Structural changes in the Ukrainian scientific terminology within XX century, in particular, changes in its lexicon, word-formation models, and grammatical constructions and phrases are outlined.3-8ukСтруктурні зміни української наукової термінології протягом двадцятого сторіччяArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2004© Карпіловська Є., Кочерга О., Мейнарович Є., 20046800Karpilovska Ye. Strukturni zminy ukrainskoi naukovoi terminolohii protiahom dvadtsiatoho storichchia / Ye. Karpilovska, O. Kocherha, Ye. Meinarovych // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2004. — No 503 : Проблеми української термінології. — P. 3–8.