Мельниченко, Б. Б.Melnychenko, B. B.Мельниченко, Б. Б.2020-06-242020-06-242019-02-262019-02-26Мельниченко Б. Б. Зміст та структура адміністративно-правового забезпечення публічного управління / Б. Б. Мельниченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 24. — С. 122–133.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/52570Проаналізовано зміст та структуру адміністративно-правового забезпечення публічного управління. Визначено компоненти структури адміністративно-правового забезпечення публічного управління, їх призначення та взаємозв’язок.The article analyzes the content and structure of the administrative and legal support of public management. It also identifies the components of the structure of administrative and legal support of public management, their purpose and interrelation.Проанализированы содержание и структура административно-правового обеспечения публичного управления. Определены компоненты структуры административноправового обеспечения публичного управления, их назначение и взаимосвязь.122-133ukзабезпеченняправове забезпеченняадміністративно-правове забезпеченняадміністративно-правове забезпечення публічного управлінняsupportlegal supportadministrative and legal supportadministrative and legal support of public managementобеспечениеправовое обеспечениеадминистративно-правовое обеспечениеадминистративно-правовое обеспечение публичного управленияЗміст та структура адміністративно-правового забезпечення публічного управлінняContents and structure of administrative and legal support of public managementСодержание и структура административно-правового обеспечения публичного управленияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Мельниченко Б. Б., 20191235.071Melnychenko B. B. Contents and structure of administrative and legal support of public management / B. B. Melnychenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No 24. — P. 122–133.