Коваль, МаріяKoval, MariaКоваль, Мария2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Коваль М. Початковий етап розслідування катувань, що їх вчиняють працівники Національної поліції / Марія Коваль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 454–460.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41759Досліджено думки різних науковців щодо початкового етапу розслідування загалом та розглянуто початковий етап розслідування катувань, що вчиняють працівники Національної поліції.In this article investigated opinions of different scientists, in relation to the initial stage of investigation on the whole and the initial stage of investigation of tortures that is accomplished by the employees of the National police is considered.В данной статье исследуется мнения различных ученых, по первоначального этапа расследования в целом и рассмотрены начальный этап расследования пыток, совершаемых сотрудниками Национальной полиции.454-460ukкатуваннястадіяпочатковий етап розслідуваннядосудове розслідуванняtorturestageinitial stage of the investigationpre-trial investigationпыткистадияначальный этап расследованиядосудебное расследованиеПочатковий етап розслідування катувань, що їх вчиняють працівники Національної поліціїInitial stage of investigation of tortures that is accomplished by the employees of the National policeНачальный этап расследования пыток, совершаемых сотрудниками Национальной полицииArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Коваль М., 20177343.1Koval M. Initial stage of investigation of tortures that is accomplished by the employees of the National police / Maria Koval // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 454–460.