Василюк, А. С.Басюк, Т. М.2018-11-132018-11-132017-03-282017-03-28Василюк А. С. Інтелектуальний аналіз математичного забезпечення процесів згортання та розгортання формул алгоритмів / А. С. Василюк, Т. М. Басюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 872. — С. 43–48.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/42967Описано означення процесів згортання формул алгебри алгоритмів. Синтезовано, мінімізовано, побудовано та досліджено математичне забезпечення процесів згортання та розгортання формул алгебри алгоритмів.This article is about determination of process of collapsing and expanding of algebra algorithms formulas. Synthesized, minimized, and built mathematical model of adaptation process and expanding and collapsing processes.43-48ukунітермалгоритмзгортаннярозгортанняматематична модельunithermcollapsingexpandingmathematical modelІнтелектуальний аналіз математичного забезпечення процесів згортання та розгортання формул алгоритмівIntelligent analysis of mathematical software collapsing and expanding of formulae algorithmsArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2017© Василюк А. С., Басюк Т. М., 20176004.021Vasiliuk A. S. Intelligent analysis of mathematical software collapsing and expanding of formulae algorithms / A. S. Vasiliuk, T. M. Basiuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Informatsiini systemy ta merezhi. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 872. — P. 43–48.