Пальчевський, Б. О.2020-03-312020-03-31Пальчевський Б. О. Макромоделювання процесу проектування для оптимізації дискретних технологічних систем методом послідовного аналізу / Б. О. Пальчевський // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 39–46.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48070У статті аналізується проектування технологічних систем у вигляді послідовних етапів, кожен з яких містить процедуру генерування множини варіантів та процедуру їх аналізу і відбору за допомогою розроблених критеріїв, які забезпечують знаходження оптимального варіанта технологічної системи на основі поєднання послідовного аналізу і комбінаторних методів.39-46ukМакромоделювання процесу проектування для оптимізації дискретних технологічних систем методом послідовного аналізуArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Пальчевський Б. О., 19998621-52Palchevskii B. O. Makromodeliuvannia protsesu proektuvannia dlia optymizatsii dyskretnykh tekhnolohichnykh system metodom poslidovnoho analizu / B. O. Palchevskii // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 39–46.