Костенко, В. Л.Проскурин, Н. П.2020-03-262020-03-262001-03-272001-03-27Костенко В. Л. Устройства обработки маломощных оптических цифровых сигналов в телекоммуникационных системах / В. Л. Костенко, Н. П. Проскурин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 271–279.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47900Розглянуті особливості функціонування моделей оригінальних енергозбережуючих оптоелектронних логічних елементів (ОЛЕ), пристроїв (ОЛП) на їх основі, які використовують початкові ділянки ВАХ вихідних світлодіодів і виконують логічні перетворення на основі мікропотужних оптоелектронних ефектів. Результати дослідів показали, що пристрої забезпечують перетворення вхідних малопотужних оптичних логічних сигналів, стійке перемикання вихідних світлодіодів: інверту вання, подвійне інвертування, генерацію оптичних, електричних імпульсів з коефієцієнтом передачі, близьким до одиниці при енергозбережуючих режимах роботи в діапазоні частот, які визначають динамічні параметри елементів, що входять у них.The features of functioning of mathematical models original energy saving optoelectronic logic elements (OLE) and devices (OLD) on their bases using initial sites VAC of output light-emitting-diods and which are earring out logic transformations on a basis of optoelectronic effects are considered. The results of research of models have shown, that the devices provide transformation of input low-power optical logic signals and steady switching of output light-emitting-diods: inverting, double inverting, generation of optical, electrical pulses with coeffiecient of transfer close to unit at energy saving modes of operations in a range of frequencies determined in dynamic parameters of elements, included in them.271-279ukУстройства обработки маломощных оптических цифровых сигналов в телекоммуникационных системахArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Костенко В. Л., Проскурин Н. П., 20029621.383Kostenko V. L. Ustroistva obrabotki malomoshchnykh opticheskikh tsifrovykh sihnalov v telekommunikatsionnykh sistemakh / V. L. Kostenko, N. P. Proskurin // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 440 : Radioelektronika ta telekomunikatsii. — P. 271–279.